(063) 537-80-89

(096) 363-93-49

Главная / Шоу / Шоу велетнів

         Посмішки, захоплення, цікавість, бажання підбігти і сфотографуватися – ось які почуття викликають у глядачів наші веселі і незвично красиві велетні.

      Ходулісти від Театру Вогню «СВАРОЖИЧИ» - прикраса вашого весілля, вечірки або корпоративу. Ми робимо постановочні номери під музику, супроводжуємо молодят під час фотосесії, зустрічаємо гостей біля ресторану, граємо з дітьми і приколюємося над дорослими! Ці незвичайні артисти можуть постати перед Вашими гостями в самих різних образах, доповнених оригінальними костюмами. Наші ходулісти стануть родзинкою вашого свята!
 

1. Постановочні номери на ходулях

      Що може бути красивіше і романтичніше, ніж зачаровує & nbsp; танець чудових велетнів під музику? Це чарівно, вишукано і трохи шокуюче для ваших гостей! Ви відведе перед собою гулліверовскіх людей ростом до стелі & nbsp; в шикарних дорогих авторських костюмах, декоративних каменях і стразах.

      Шоу Велетнів допоможе підібрати різні образи і під різну тематику свята, наприклад  Граф и  Графиня, Пьєро і Мальвіна, & nbsp; Дама і Джентльмен або грудисті україночки з веселими козаками розважатимуть вашу публіку! Також ходулісти нашого театру можуть розіграти сценку, посипати молодят пелюстками троянд і кружляє з молодими в першому весільному танці !! І нехай ваше свято запам'ятається надовго !!! 

 

2. Зустріч і розвага гостей

      Вони яскраві, жартівливі, емоційні і гуморні! Тільки уявіть собі радість дітей, захоплення ваших друзів і  близьких, коли вони несподівано виявлять на своєму святі усміхнених і забавних велетнів. Ходулісти можуть зустрічати гостей, фотографуватися, жартувати, потискати руку і навіть піднімати дітей на висоту свого гігантського зростання.

Шоу Велетнів створить атмосферу свята і веселощів, і безсумнівно, запам'ятається всім вашим гостям і вразить уяву дітей!